Muži přejeli Jičín rozdílem třídy

Zápas desátého kola extraligy s obávaným soupeřem, se už od úvodu změnil na jednoznačnou zaležitost.

TJ Cement Hranice – HBC Ronal Jičín 36 : 27 (18 : 11)

Nejvíce branek: Indrák 8, Diviš 6, Čadra a Bajgar 4, Galus 4/2 – Rychna 6, Chroustovský 6/1, Král a Kraus 4.
Rozhodčí: Kavulič, Skružný. Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/1. Vyloučení: 6 - 5. ČK: 1 – 0 (Samiec) Diváků: 350.

Domácí tým skvěle bránil a záda hráčům znovu výborně kryl Kučerka v brance. Skóre pozvolna narůstalo a v poločase už jsme měli uklidňující sedmibrankový náskok 18:11.
V první dvacetiminutovce druhé půle jsme náskok navýšili až na dvojnásobný rozdíl – 34:20, ale v závěrečných minutách hráči značně polevili a dovolili soupeři snížit až na konečných 36:27.

Další výsledky 10. kola:
Dukla - Kopřivnice 27:20, Lovosice - Plzeň 22:24, Zubří - Dvůr Králové 45:20, Karviná - Třeboň 31:27, Přerov - Frýdek-Místek 28:24.