Muži v poháru skončili

Necelých čtrnáct hodin po skončení extraligového zápasu v Plzni, nastoupili naši házenkáři k zápasu 3. kola Českého poháru proti TJ Košutka a stejně jak v loňském roce unavený a oslabený tým, s dorostenci v sestavě svému soupeři podlehl a v poháru pro tuto sezónu končí.

TJ Košutka - TJ Cement Hranice
33 : 32 (12 : 19)

Sestava a branky Cementu: Vydra, Fabián – Brůna 2/5, Kleisl 3/4, Brož 3/4, Ruber 0/2, Indrák 7/10, Bocheza 3/5, Samiec 7/10, Kovařík 2/2, Tůma 0/3, Galus 2/7, Diviš 3/5.
Rozhodčí: Korec, Štrébl. Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/3. Vyloučení: 5 - 4. Diváků: 48.

Náš tým měl výborný vstup do utkání v 10. minutě vedl 8:2 a o pět minut později už dokonce 13:3. Výborně v těchto chvílích chytal po zranění se vrátivší Michal Vydra. V závěru poločasu už se ale mužstvu tolik nedařilo a domácí stáhli náskok na 19:12.
Do druhé půle vlétli domácí s odhodláním zvrátit průběh utkání, což se jim nakonec podařilo. Za 8 minut srovnali na 20:20, a po chvíli se ujali i vedení 27:25. Přestože naši hráči bojovali a tři minuty před koncem znovu vedli o branku 32:31, nakonec domácí znovu vybojovali postup.

Trenér Hegar nám k zápasu řekl:
“Nechali jsme hrát kluky, kteří si v extralize zatím moc nezahráli, sestava byla hodně improvizovaná. Po zranění poprvé chytal Michal Vydra, který hlavně v první půli podal skvělý výkon a taky ostatní hráči, kteří nastoupili mě nezklamali. Měli jsme snahu postoupit, ale bohužel to i kvůli zraněním nevyšlo, na druhou stranu se teď můžeme plně soustředit na ligu.“

Další zápas náš tým čeká v neděli 29. listopadu od 10.30 hodin, kdy v 13. kole extraligy přivítá Dvůr Králové.