Místo dramatu nakonec jasná záležitost

V úvodu zápasu to vypadalo na drama a přetahovanou o každý gól až do konce. Obavám domácích fanoušků ale hraničtí hráči udělali přítrž už po deseti minutách a otázka „kdo“ se k radosti domácích příznivců změnila na „kolik“. Radostnou odpovědí byla číslovka 43 svítící po skončení zápasu na ukazateli skóre.

TJ Cement Hranice – 1.HK Dvůr Králové n. L.
43 : 26 (20 : 9)

Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Bednařík 5/5, Brůna 7/12, Zbránek 1/3, Ruber 1/1, Indrák 3/7, Samiec 3 (1)/5 (1), Kovařík 10 (2)/11 (2), Tůma 3/7, Galus 7 (2)/11 (2), Diviš 3 (0)/8 (1).
Rozhodčí: Novotný, Horáček. Sedmimetrové hody: 4/5 – 2/2. Vyloučení: 4 - 7. Diváků: 300.

Trenér Cementu Hegar nám k zápasu řekl:
"Do zápasu jsme vstupovali s obavami. Kvůli zranění a nemoci nám chybělo několik hráčů a i někteří z těch, kteří dnes nastoupili nebyli zcela zdrávi. Mé obavy se začaly naplňovat v úvodní desetiminutovce, kdy jsme se nemohli dostat do tempa, neproměnili jsme řadu šancí a umožnili soupeři dostat se do vedení. Naštěstí se ale po deseti minutách mužstvo chytilo, rychle jsme otočili skóre a do poločasu si vybudovali jedenáctibrankový náskok, který se nám po přestávce podařilo ještě navýšit. S výkonem celého mužstva jsem dnes nadmíru spokojený, nejvíc mě potěšil Radim Kovařík, který dnes odehrál parádní zápas. Snad mu forma vydrží."

Další výsledky 13. kola:
Plzeň - Přerov 32:28, Jičín - Kopřivnice 28:23, Lovosice - Třeboň 32:26, Dukla - Frýdek-Místek 39:24, Zubří - Karviná 32:24.