Muži si v Třeboni zastříleli, vyhráli o devět branek

K zápasu 14. kola extraligy nastoupil náš tým na palubovce desáté Jiskry Třeboň.

TJ Jiskra Třeboň - TJ Cement Hranice 29 : 38 (15 : 16)

Nejvíce branek: Bicek 7, Naimann 7, Kotlaba 5/2 - Brůna 10, Tůma 8/1, Indrák 7.
Rozhodčí: Kavulič, Skružný. Sedmimetrové hody: 3/4 - 1/1. Vyloučení: 0 - 5. Diváků: 450.

Zápas jsme začali lépe, vedli 2:0, ale v 7. minutě už to bylo 7:3 pro domácí. Hraničtí trenéři si proto vzali time-out, hráči se rychle sebrali, ve 20. minutě srovnali na 9:9 a poločas už vyhráli v poměru 16:15.
Druhá půle měla jednoznačný průběh. Náš tým se skvělým Kučerkou v brance, si rychle vytvořil uklidňující náskok, ve 40. minutě vedl 24:19 a o deset minut později 31:22. Minutu před koncem jsme dosáhli jedenáctibrankového rozdílu 38:27, který domácí už jen nepatrně snížili.

Další výsledky 14. kola:
Dvůr Králové - Jičín 22:33, Kopřivnice - Plzeň 28:33, Karviná - Dukla 23:24, Frýdek-M. - Lovosice 30:33, Přerov - Zubří 20:37.