Podzimní část sezóny končí vysokou výhrou nad Frýdkem

Čtrnáctibranková výhra nad předposledním týmem tabulky zakončila úspěšnou podzimní část našeho extraligového týmu.

TJ Cement Hranice – SKP Frýdek-Místek 36 : 22 (17 : 10)

Nejvíce branek: Indrák 8, Bednařík a Kovařík 5 – Hes 6, O. Meca 4.
Rozhodčí: Vaník, Kohout. Sedmimetrové hody: 2/2 – 0. Vyloučení: 3 - 1. Diváků: 350.

Po rozpačitém úvodu se domácí dostali do tříbrankového vedení, hosté se drželi v závěsu do 20. minuty a stavu 10:8. Do konce poločasu ale náš tým vstřelil 7 branek a do šaten oba celky odcházely za stavu 17:10.
Definitivní rozhodnutí přišlo na začátku druhé půle, kdy domácí vyhráli úvodní desetiminutovku 9:3 a zbytek zápasu už byl jen otázkou výše skóre. Před čtyřicetibrankovým přídělem uchránil hosty několika parádními zákroky brankář Štolcar.

Další výsledky 15. kola:
Kopřivnice - Přerov 28:28, Lovosice - Karviná 24:23, Plzeň - Dvůr Králové 35:21, Jičín - Třeboň 30:20, Dukla - Zubří 22:20.