Po dobré práci zasloužený odpočinek

Nedělním zápasem skončila úspěšná podzimní část extralligy, po které náš tým obsadil příjemné čtvrté místo a se ziskem 23 bodů ztrácí pouhých pět bodů na vedoucí Duklu Praha.

TJ Cement Hranice – SKP Frýdek-Místek
36 : 22 (17 : 10)

Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Bednařík 5/6, Brůna 4/7, Zbránek 1/3, Brož, Zbránek 1/2, Ruber, Indrák 8/11, Bajgar 4/4, Samiec 1 (1)/1 (1), Kovařík 5/9, Tůma 1/3, Galus 4/6, Diviš 3/8.
Rozhodčí: Vaník, Kohout. Sedmimetrové hody: 2/2 – 0. Vyloučení: 3 - 1. Diváků: 350.

Trenér Hegar nám k zápasu řekl:
"Začátek zápasu byl z naší strany dost vlažný, neproměnili jsme několik příležitostí, což si musíme s hráči ještě vyříkat. Až od 20. minuty jsme začali předvádět výkon na jaký jsme zvyklí a také ve druhé půli hráči podali konsolidovaný týmový výkon a soupeře jasně přehráli. Výbornými zákroky se v brance prezentovali Pepa Kučerka i Martin Fabián, vepředu se prosadil Michal Indrák a do formy se dostává i Radek Bajgar. Mám radost i z toho, že branky střílí také ostatní hráči a zodpovědnost neleží jen na několika jednotlivcích. Hráči si o svátcích odpočinou a od začátku ledna nás čeká příprava na těžká utkání, která nás v jarní části čekají."

Hráči tento týden ještě absolvují společné tréninky a pak je až do nového roku čeká zasloužené volno. Lenošit ale nemohou, pro každého má trenér připraven individuální plán, vycházející z toho, jak byli jednotliví hráči v průběhu podzimu herně vytíženi.

Další výsledky 15. kola:
Kopřivnice - Přerov 28:28, Lovosice - Karviná 24:23, Plzeň - Dvůr Králové 35:21, Jičín - Třeboň 30:20, Dukla - Zubří 22:20.