HC Cement Hranice

Házenkářům turnaj v Kopřivnici vůbec nevyšel

Házenkáři Cementu Hranice se o víkendu zúčastnili silně obsazeného turnaje v Kopřivnici. Kromě našeho a domácího týmu se představil třetí tým české části interligy Frýdek-Místek a rakouský celek HC Linz AG.
První den turnaje nastoupil náš tým proti Frýdku-Místku a po solidní hře s favoritem prohrál. HC Cement Hranice – HC Frýdek-Místek 25:33 (10:19)

Sestava a branky Cementu: Štolcar, Kosatík – Gajda 2, Skřídlo 1, Báčik 4, Novák, L. Veřmířovský 4, Pernička 1, Kolmajer 4, Štípek 1, Ševeček 1, Ševčík 2, Bergendi 4, Hojník 1.Druhý den už kvůli lehkému zranění nemohl nastoupit Kolmajer a problémy měli i Bergendi s Veřmířovským, což se na hře mužstva podepsalo. Po špatném výkonu náš celek oba zápasy rozdílem třídy prohrál.

HC Cement Hranice - HC Linz AG 23:36 (10:17)

Sestava a branky Cementu: Štolcar, Kosatík – Gajda, Skřídlo 1, Báčik 2, Novák 1, L. Veřmířovský 1, Pernička 4, Heider, Pavel Bláha 5, Ševeček, Ševčík 1, Bergendi 6, Hojník 2.HK Kopřivnice - HC Cement Hranice 37:24 (22:11)

Sestava a branky Cementu: Štolcar, Kosatík – Gajda, Skřídlo 6, Báčik 1, L. Veřmířovský 7, Zemánek, Pernička 5, Heider 1, Petr Bláha 1, Ševeček 1, Zedek, Ševčík 1, Hojník 1.Trenér Zátopek nebyl s výkonem týmu a to především v posledních dvou zápasech spokojen, hráčům vytýkal technické chyby i malou bojovnost.Konečné pořadí turnaje:

1. HC Frýdek-Místek ... 6 bodů

2. HC Linz AG ... 4

3. KH Kopřivnice ... 2

4. HC Cement Hranice ... 0

provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko