HC Cement Hranice

Příprava skončila, o víkendu začíná extraliga

Po Memoriálu bratří Králíků sehráli muži ještě další tři přípravná utkání. Venku, v Považské bystrici i Frýdku-Místku vyhráli, naopak doma s Frýdkem po laxním výkonu odešli poraženi. V tomto týdnu se tým věnoval odstraňování některých chyb v souhře a kombinaci a v neděli v 10 hodin je už čeká ostrý start – zápas o čtvrtou příčku v Karviné.
Výsledky přípravných zápasů:

MŠK Považšká Bystrica – TJ Cement Hranice
31 : 32 (16 : 18)


Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Bednařík 4, Brůna 9, Kleisl, Brož, Weintrit, Ruber 2, Weintrit, Čadra 7/2, Indrák 1, Bajgar 2, Kovařík 2, Tůma 4, Diviš 1.
Sedmimetrové hody: 3/4 – 1/1. Vyloučení: 3 - 2.

TJ Cement Hranice – SKP Frýdek-Místek 27 : 31SKP Frýdek-Místek – TJ Cement Hranice
31 : 39 (15 : 18)


Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Bednařík 2/3, Brůna 6/6, Brož 2/3, Zbránek 2/3, Ruber 2/3, Čadra 4 (0)/11 (1), Indrák 6/9, Bajgar 5/8, Kovařík 4 (1)/4 (1), Tůma 1/6, Galus 4/6.

Trenér Hegar přípravné zápasy zhodnotil takto:
“V Považské Bystrici jsme předvedli velmi konsolidovaný výkon a to jak v obraně, tak i v útoku. Domácí byli velmi silným celkem a zápas měl pro nás velký přínos.
V domácím utkání s Frýdkem se hráči výkonu z Bystrice naopak ani nepřiblížili, hráli laxně, pozdě se vraceli do obrany a hráli si každý co koho napadlo. Ze zápasu jsem měl hodně špatný dojem.
Poslední zápas ve Frýdku a hlavně jeho druhý poločas už byl zase o něčem jiném. Naše hra už měla slušnou úroveň, ale i tak se tam ještě objevily některé věci, na nichž musíme před začátkem jarní části ještě zapracovat.“
(viki)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko