Po Karviné muži smetli i Zubří

Silný sportovní zážitek připravili svým fanouškům naši házenkáři, kteří před zaplněnou halou porazili rozdílem třídy favorizovaný tým Zubří.

TJ Cement Hranice – HC Gumárny Zubří 30 : 22 (14 : 10)

Nejvíce branek: Tůma 9, Galus 6/2, Zbránek a Bajgar 4 – Stržínek 5, J. Hrstka a Jurka 4, Mika 4/1.
Rozhodčí: Smékal, Bubeníček Sedmimetrové hody: 3/4 – 1/1. Vyloučení: 7 - 9. ČK: 0 – 1 (Říha) Diváků: 600.

Domácí, jimž v brance znovu čaroval gólman Kučerka, v úvodu vedli 2:0, Zubří ale rychle otočilo na 2:4 a zpět do vedení se naši dostali až v 18. minutě, kdy otočili na 7:5. Od této chvíle náš tým začal navyšovat svůj náskok a poločas vyhrál o čtyři branky 14:10.
Hosté v úvodu druhé půle ještě snížili na jednobrankový rozdíl – 16:15, ale následující desetiminutovku jsme vyhráli 10:2, tři minuty před koncem vedli už 30:20 a za bouřlivých ovací nadšeného publika, dovedli zápas k vysokému vítězství. Po nedělní výhře v Karviné mužstvo zdolalo další špičkový tým a posílilo naděje na přední umístění před play-off.

Další výsledky 17. kola:
Lovosice - Dukla 30:34, Jičín - Karviná 25:36, Dvůr Králové - Přerov 22:20, Plzeň - Frýdek-Místek 30:22, Kopřivnice - Třeboň 29:26.