Bojovat až do konce se vyplatí!

O tom, že nic se nemá předem vzdávat, sebe i fanoušky v sobotu v zápase na Dukle přesvědčili naši hráči. Na palubovce lídra soutěže prohrávali svěřenci trenéra Hegara čtyři a půl minuty před koncem o čtyři branky a v tu chvíli už nad nimi mnozí lámali hůl. Tým se ale nevzdal a dokázal takřka nemožné. Nedovolil už domácím skórovat, čtyřmi góly v řadě šokoval Duklu a veze si domů cennou remízu.

HC Dukla Praha - TJ Cement Hranice
27 : 27 (12 : 13)

Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Bednařík 3, Brůna 4, Brož, Ruber, Čadra 2, Indrák, Bajgar 5, Samiec, Kovařík 2, Tůma 7, Galus 1, Diviš 3/3.
Rozhodčí: Průcha, Větrovský. Sedmimetrové hody: 1/1 - 3/4. Vyloučení: 2 - 3. Diváků: 180.

Trenér Hegar nám k zápasu řekl:
“Věděli jsme, že na Dukle nás čeká těžké utkání, ale chtěli jsme potvrdit formu a dobré výsledky ze zápasů s Karvinou a Zubřím. V prvním poločase se nám to dařilo, zápas byl po všech stránkách vyrovnaný a ve druhé půli se nám podařilo vytvořit si až čtyřbrankový náskok. Na to soupeř zareagoval, vzal si time-out, změnil styl hry a nejen že zápas vyrovnal, ale dostal se i do čtyřbrankového vedení, které držel ještě pět minut před koncem. Nám se ale velkou bojovností podařilo náskok stáhnout a v posledních vteřinách nakonec i vyrovnat. Podle průběhu zápasu je remíza zasloužená. Znovu se taky potvrdilo, že bojovat až do konce se vyplácí.“

Další výsledky 18. kola:
Přerov - Lovosice 30:31, Třeboň - Dvůr Králové 29:25, Zubří - Jičín 38:21, Karviná - Plzeň 31:29, Frýdek-Místek - Kopřivnice 27:32.

Další zápas čeká náš tým v neděli 21. února, kdy od 10.30 hodin hostí dalšího kvalitního soupeře – Lovosice.