Vítězná jízda pokračuje, Lovosice odjíždí s prázdnou

Zápas dvou naprosto rozdílných poločasů sehráli v 19. kole extraligy muži s nebezpečnými s Lovosicemi.

TJ Cement Hranice – HK Město Lovosice 33 : 24 (11 : 12)

Nejvíce branek: Galus 8/2, Indrák 6, Kovařík 5, Čadra 5/1 – Kalous 8, Šuma 5/2, Motl a Brecko 3.
Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 3/4 – 2/2. Vyloučení: 2 - 3. Diváků: 600.

Zatímco první půli, plnou nevyužitých šancí a technických chyb domácí tým se štěstím prohrál jen 11:12, když v 18. minutě prohrával už 4:8 a minutu před přestávkou ještě 9:12.
Hned po pauze se ale naši hráči pustili s obrovskou vervou do soupeře, čtyřmi góly otočili na 15:12 a tříbrankový náskok si udržovali až do 50. minuty (24:21). V poslední desetiminutovce už ale domácí excelovali, vyhráli ji 9:3 a sladkou tečku za zápasem udělal pro nadšené fanoušky gólman Kučerka, který v posledních vteřinách zápasu brankou přes celé hřiště uzavřel skóre na konečných 33:24. Díky vysoké výhře tým v tabulce extraligy postoupil už na 3. místo.

Další výsledky 19. kola:
Třeboň - Přerov 30:26, Dvůr Králové - Frýdek-Místek 19:18, Plzeň - Zubří 21:29, Jičín - Dukla Praha 19:20, Kopřivnice - Karviná 23:33.