Muže nezastavil ani Jičín

Další korálek na šňůře vítězství přibyl našemu týmu po zápase 21. kola extraligy.

HBC Ronal Jičín – TJ Cement Hranice 17 : 30 (7 : 14)

Nejvíce branek: Kraus 4, Babák 4, Brykner 2, Masák 2/1, Šulc 2/1 – Čadra 7/1, Brůna 5, Tůma 5, Indrák 3, Zbránek 3, Bajgar 3.
Rozhodčí: Nesvadba, Simu . Sedmimetrové hody: 2/3 – 1/2. Vyloučení: 4 - 6. Diváků: 180.

Naši hráči se už na začátku zápasu ujali vedení 2:0, které pozornou hrou v poli a s opět famózním Kučerkou v brance do poločasu navýšili až na sedmibrankový rozdíl 14:7.
Obraz hry se nezměnil ani po přestávce. Dále jsme plynule navyšovali skóre a po šedesáti minutách hry svítil na ukazateli třináctibrankový rozdíl – zatím nejvyšší, jakým jsme letos na soupeřově hřišti vyhráli.

Dosud známé výsledky 21. kola:
Třeboň - Karviná 19:32, Dvůr Králové - Zubří 25:30, Plzeň - Lovosice 23:21, Kopřivnice - Dukla 25:25.