Výsledek z Jičína potěšil, mužstvo už ale myslí na Plzeň

Prakticky bezchybná obrana, vynikající Kučerka v brance a úspěšná střelba, to jsou základní kameny vysokého vítězství mužů v Jičíně. Mužstvo má zatím v jarní části excelentní formu, ale aby dosavadní úsilí nepřišlo vniveč, musí už se hráči a realizační tým soustředit na těžkého sobotního soupeře. I Plzeň totiž pokračuje v obdivuhodných výkonech z podzimu a aby se udržela v elitní čtyřce, musí v posledním kole bodovat.

HBC Ronal Jičín – TJ Cement Hranice
17 : 30 (7 : 14)

Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Bednařík 1, Brůna 5, Brož, Zbránek 3, Čadra 7/1, Indrák 3, Bajgar 3, Kovařík 1, Tůma 5, Galus, Diviš 2.
Rozhodčí: Nesvadba, Simu . Sedmimetrové hody: 2/3 – 1/2. Vyloučení: 4 - 6. Diváků: 420.

Trenér Hegar nám k zápasu v Jičíně řekl:
“Mužstvo podalo po všech stránkách výborný výkon. V první půli byl navíc výraznou oporou Pepa Kučerka, takže jsme si do přestávky vypracovali sedmibrankový náskok. Ve druhém poločase náš výborný výkon pokračoval, hráči nedali Jičínu žádnou šanci dostat se do utkání a zkorigovat výsledek. Kromě vysokého vítězství mám radost i z toho, že nám po celý zápas velmi spolehlivě fungovala obrana.“

Poslední zápas základní části s Plzní odehraje náš tým oproti původnímu rozpisu už v sobotu 6. března od 18 hodin ve své hale v Žáčkově ulici.

Další výsledky 21. kola:
Třeboň - Karviná 19:32, Dvůr Král. - Zubří 25:30, Plzeň - Lovosice 23:21, Kopřivnice - Dukla 25:25, Frýdek-Místek - Přerov 29:28.