HC Cement Hranice

První úkol splněn, teď přichází vrchol sezóny

S nebývalou elegancí splnili muži první postupný úkol – dostat se do play-off z co nejlepší pozice. Třetí místo po dvaadvaceti kolech nečekali asi ani největší optimisté, ale nedá se nad tím dlouho jásat, protože už v neděli začínají bitvy ve vyřazovací části, kde jediné zaváhání může znamenat konečnou a dobře rozjetá sezóna pak místo oslav skončí fiaskem.

TJ Cement Hranice – TJ Lokomotiva Plzeň
35 : 30 (16 : 14)


Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Bednařík 2/3, Brůna 3/7, Brož, Zbránek 4/6, Čadra 9 (4)/12 (5), Indrák 3/4, Bajgar 1/1, Kovařík 2/2, Tůma 5/14, Galus 3 (0)/7 (1), Diviš 3/5.
Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 4/6 – 1/2. Vyloučení: 4 – 3. ČK: 1 – 0 (přímá Galus). Diváků: 750.

Trenér Hegar nám k zápasu řekl:
"Utkání bylo hodně důležité, šlo o umístění před play-off a bylo pro nás vůbec nejtěžší v celé jarní části. Plzeň přijela výborně připravená a celá první půle byla hodně vyrovnaná. Po přestávce jsme si vytvořili určitý náskok, který se nám podařilo kontrolovat až do konce. Myslím si, že dnešní zápas rozhodla skutečnost, že jsme mohli prostřídat hráče na jednotlivých postech a rozložit si síly, zatímco soupeř díky zranění několika klíčových hráčů tuto možnost neměl."

Čtvrtfinálové dvojice:
Dukla – Kopřivnice, Zubří – Jičín, Hranice – Lovosice a Karviná – Plzeň. Čtvrtfinále se hraje na dva vítězné zápasy.

První úkol splněn, teď přichází vrchol sezóny
(viki)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko