Muži vstoupili do play-off vítězstvím

V prvním zápase čtvrtfinálové série porazil náš tým svého soupeře z Lovosic. Vítězství se ale nerodilo lehce.

TJ Cement Hranice – HK ASA Lovosice 29 : 25 (13 : 12)

Přestože domácí od úvodu vedli, hráli nervózně, dělali chyby a nedokázali si vytvořit výraznější náskok. Naopak hostům se podařilo ve 27. minutě srovnat na 11:11, ale do kabin šli nakonec s jednobrankovým náskokem domácí. Ti také měli impozantní vstup do druhé půle. K výbornému výkonu se rozchytal Kučerka a střelci konečně začali proměňovat své šance. Za dvanáct minut už vedli 21:14, pět minut před koncem dokonce 28:19 a až v závěru lehkomyslnou hrou a nedisciplinovaností dovolili soupeři snížit na konečných 29:25.

Nejvíce branek: Brůna 5, Bajgar 5, Čadra 5/1, Diviš 4 – Motl 8/2, Miler 4, Šuma 3/2.
Rozhodčí: Novák, Kohout. Sedmimetrové hody: 1/2 – 5/9. Vyloučení: 6 - 8. Diváků: 800.

Další výsledky čtvrtfinále:
Dukla - Kopřivnice 32:21 (stav série 1:0), Zubří - Jičín 25:22 (stav série 1:0), Karviná - Plzeň 30:26 (stav série 1:0).

V sérii tak vedeme 1:0, druhý zápas se hraje ve středu 17. března v 18 hodin v Lovosicích.