HC Cement Hranice

Kučerka znovu ničil lovosické střelce

Před třemi týdny, ještě v základní části proti Lovosicím zlikvidoval Josef Kučerka víc než polovinu střel soupeře a jako pozdrav na cestu domů jim v posledních vteřinách zápasu dal gól přes celé hřiště. Ani tuto neděli nenašli lovosičtí střelci na našeho gólmana recept, famózní „Pepa“ si znovu připsal nadpoloviční úspěšnost zákroků a k tomu, jen jakoby mimochodem hostům chytil i čtyři sedmičky!

TJ Cement Hranice – HK Město Lovosice
29 : 25 (13 : 12)


Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Bednařík 3/4, Brůna 5/6, Brož, Ruber, Zbránek 1/3, Čadra 5 (1)/8 (2), Indrák 3/7, Bajgar 5/6, Kovařík, Tůma 3/10, Galus 0/3, Diviš 4/7.
Rozhodčí: Novák, Kohout. Sedmimetrové hody: 1/2 – 5/9. Vyloučení: 6 - 8. Diváků: 800.

Trenér Hegar nám k zápasu řekl:
“První poločas byl nesmírně těžký a vyrovnaný, byla to bitva o každý míč, z naší strany byla opět dobrá obrana, ale neprosadili jsme se v útoku, měli jsme dát víc branek. Naštěstí se nám podařilo rozhodnout zápas v první desetiminutovce druhé půle, kdy jsme si vytvořili rozhodující náskok. Hodně nám k tomu pomohl Pepa Kučerka, který se znovu blýsknul výbornými zákroky. Mužstvo se pak uklidnilo a dokázalo zhodnotit dobrou obrannou činnost přesnou střelbou a výhru si pohlídat.“

Další výsledky čtvrtfinále:
Dukla - Kopřivnice 32:21 (stav série 1:0), Zubří - Jičín 25:22 (stav série 1:0), Karviná - Plzeň 30:26 (stav série 1:0).

Náš tým vede v sérii 1:0, druhý zápas se hraje ve středu 17. března v 18 hodin v Lovosicích.

(viki)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko