Jsme v semifinále extraligy!

Naše mužstvo ve druhém zápase čtvrtfinálové série dokázalo vyhrát po prodloužení v Lovosicích a poprvé v historii klubu postoupit do semifinále extraligy.

HK Město Lovosice - TJ Cement Hranice 34 : 36 (16 : 15, 30 : 30) konečný stav série: 0 : 2

V prvním poločase byla hra vyrovnaná, naši hráči si udržovali těsný náskok, ale před přestávkou domácí skóre otočili. V úvodu druhé půle se opakoval scénář z prvního zápasu. Hraničtí prvních dvanáct minut vyhráli poměrem 10:4 a vytvořili si pětibrankový náskok 25:20. Ani to ale k výhře nestačilo. Lovosice ještě s vypětím všech sil dokázaly stáhnout ztrátu a v poslední minutě vyrovnat na 30:30.
Následovalo prodloužení 2x5 minut v němž už jsme ale byli jasně lepší. Soupeři jsme odskočili na 35:32 a zápas bezpečně dovedli do vítězného konce. Oporou mužstva byl opět gólman Kučerka, který kromě několika výborných zákroků domácím zlikvidoval i tři sedmičky. V semifinále nás čeká mužstvo Zubří.

Nejvíce branek: Kalous 7, Motl 7, Brecko 6, Šuma 6/1 – Brůna 7, Tůma 6, Galus 6, Bajgar 5.
Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 1/4 – 2/2. Vyloučení: 4 - 5. Diváků: 660.

Další výsledky čtvrtfinále:
Kopřivnice - Dukla 26:35 (stav série 0:2), Plzeň - Karviná 26:29 (stav série 0:2), Jičín - Zubří 29:33 pr. (stav série 0:2).

Semifinálové dvojice: Dukla - Karviná, Zubří - Hranice.