HC Cement Hranice

Nedělní zápas rozebrán, tým zbrojí na středu

Po prohře v Zubří si trenéři s hráči rozebrali chyby z nedělního zápasu a pečlivě se začali připravovat na středeční souboj na domácí palubovce.

HC Gumárny Zubří – TJ Cement Hranice
34 : 27 (18 : 14), stav série 1 : 0


Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Bednařík 2/3, Brůna 2/7, Brož, Zbránek 4/4, Čadra 4 (2)/7 (3), Indrák 3/6, Bajgar 2/6, Samiec, Kovařík 5 (3)/5 (3), Tůma 3/11, Galus 1/3, Diviš 1 (0)/3 (1).
Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 6/6 - 5/7. Vyloučení: 5:6. Diváků: 1020.


Trenér Hegar nám k zápasu řekl:
"V Zubří jsme chtěli vyhrát, ale domácí byli jdenoznačně lepší. Předčili nás důrazem a bojovností, navíc se jim na rozdíl od nás dařilo na všech postech. My jsme tomuto tlaku nebyli schopni čelit a než jsme se trochu vzpamatovali, prohrávali jsme v o čtyři branky. Ve druhé půli jsme se to pokusili zkorigovat, ale trefovali jsme tyče, navíc jsme hráli často oslabeni a vůbec jsme nehráli tak, jak jsme si před zápasem představovali. Proto domácí po zásluze vysoko vyhráli. Nás teď čeká domácí zápas a do něj jdeme s maximálním důrazem a nasazením a s jasným cílem vyhrát. Na závěr bych chtěl poděkovat všem našim fanouškům, kteří přijeli do Zubří a udělali tam pro nás skvělou atmosféru."

Další výsledek semifinále:
Dukla – Karviná 26:29, stav série 0:1.
(viki)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko