HC Cement Hranice

Na Dukle to prostě nejde

Stejně jako před týdnem, i tentokrát nedokázali naši hráči dostat ze sebe maximum a předvést výkon, který je zdobil ve druhé polovině základní části, i v sériích s Lovosicemi a Zubřím.

HC Dukla Praha - TJ Cement Hranice
31 : 24 (16 : 12), stav série 2 : 1


Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Bednařík 2/3, Brůna 2/9, Brož 2/3, Zbránek, Čadra 5/6, Indrák 1/6, Bajgar 3/8, Samiec, Kovařík, Tůma 6 (3)/11 (4), Galus 1/3, Diviš 2/2.
Rozhodčí: Nesvadba, Simu. Sedmimetrové hody: 2/3 - 3/4. Vyloučení: 6 - 6. ČK: přímá Brabec (Dukla). Diváků: 150.

Trenér Hegar nám k zápasu řekl:
“V Praze jsme nenavázali na výkon z domácího utkání, po ospalém začátku jsme soupeře nechali vybudovat si náskok. Doplatili jsme na několik individuálních chyb plynoucích z malého důrazu v osobních soubojích. Zahodili jsme i několik vyložených příležitostí, přesto jsme s Duklou ještě drželi kontakt. Po přestávce ale zahrály velmi špatně spojky – bez důrazu a pohybu, byl to bojácný výkon, z nějž pak vzešly další chyby a zvýšení náskoku Dukly až na devět branek a rozhodnutí zápasu. Jsem zklamaný, že hráči nedodržovali pokyny, je to v jejich hlavách. Naším cílem ve středu bude podat doma podstatně lepší výkon a zkusit vyhrát a vynutit si pátý zápas.“

Čtvrté utkání se hraje ve středu 5. května od 18 hodin v Hranicích.
(viki)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko