K bronzu chyběl jediný gól

O jedinou branku prohrál náš tým rozhodující páté utkání série o třetí místo v extralize.

HC Dukla Praha - TJ Cement Hranice 33 : 32 (17 : 15), konečný stav série 3 : 2

Nejvíce branek: Kastner 6, Rams 6, Polášek 6, Brabec 5/4, Piskač 5 - Bajgar 6, Tůma 5, Brůna 5, Bednařík 4.
Rozhodčí: Kohout, Novák. Sedmimetrové hody: 4/5 - 2/4. Vyloučení: 5 - 4. Diváků: 215.

V první půli byla hra vyrovnaná, po čtvrthodině byl stav 7:7 a ve 20. minutě vedla Dukla jen o branku 10:9. Poločas nakonec díky Kotrčově brance těsně před sirénou vyhrála 17:15.
Po přestávce Hranice během dvou minut srovnaly na 18:18, ale poté domácí do 41. minuty odskočili až na pětibrankový rozdíl 26:21. Hosté se ale nevzdali, v 57. minutě snížili až na 33:32, díky Kučerkovi v brance bez úhony přežili i sedmičku Brabce, ale vyrovnat už nestihli. Bronzové medaile tak obhájila Dukla.

I přes porážku, znamená čtvrté místo nejlepší umístění našeho týmu v historii klubu.