Chyběl krůček a mohlo být ještě veseleji

Moc málo chybělo našim hráčům k zisku bronzových medailí, ale i přes porážku a konečné čtvrté místo, nezbývá než celému mužstvu včetně realizačního týmu poděkovat za úžasnou sezónu, jakou hranická házená dosud nepamatuje.

HC Dukla Praha - TJ Cement Hranice
33 : 32 (17 : 15), konečný stav série 3 : 2

Sestava a branky Cementu: Kučerka 1/1, Fabián – Bednařík 4/4, Brůna 5/13, Brož, Ruber 0/1, Čadra 1/2, Indrák 1/4, Bajgar 6/10, Kovařík 3/3, Tůma 5 (0)/13 (1), Galus 3/3, Diviš 3 (2)/6 (3).
Rozhodčí: Kohout, Novák. Sedmimetrové hody: 4/5 - 2/4. Vyloučení: 5 - 4. Diváků: 215.

Trenér Hegar nám k zápasu řekl:
“V prvním poločase to bylo hodně vyrovnané, ze začátku vedla Dukla, pak se nám podařilo otočit na 12:10, ale domácí stačili do přestávky ještě otočit na 17:15. Po přestávce jsme sice vyrovnali, ale pak jsme nezvládli přesilovky, Dukla si vytvořila až pětibrankový náskok, který jsme tři minuty před koncem stáhli na jedinou branku, ale z dalších šancí jsme my, ale ani soupeř už nedokázali dát branku. Přesto bych chtěl hráčům poděkovat za maximální bopjovnost a nasazení od začátku až do konce zápasu. A poděkovat bych chtěl i úžasným fanouškům, kteří s námi do Prahy jeli a vytvořili v hale výbornou atmosféru. Dík patří i všem ostatním, kteří po celou sezónu chodili na domácí zápasy a několikrát byli naším sedmým hráčem v poli.“