Třeboňská bitva nakonec dopadla smírně

V zápase 4. kola házenkářské extraligy nastoupili muži na palubovce Jiskry Třeboň.

TJ Jiskra Třeboň - TJ Cement Hranice 23 : 23 (11 : 12)

Nejvíce branek: Loskot 7/2, Jordák 4, Kubík 4/1 - Čadra 6, Pavlíček 5/1, Bajgar 4, Šíra 4.
Rozhodčí: Halada, Zych. Sedmimetrové hody: 4/5 - 2/2. Vyloučení: 3 - 2. Diváků: 300.

Úvod zápasu byl oboustranně vyrovnaný, ve 24. minutě byl stav 9:9, poté se ale hosté dostali do dvoubrankového vedení, které těsně před přestávkou domácí snížili na 11:12. Ve druhé půli se Hranice dostaly do tříbrankového trháku 14:11 a poté ještě 18:15. Pak ale Třeboni vyšla pětibranková šňůra a domácí otočili na 20:18 a dvě minuty před koncem vedli 23:21. Hosté ale nesložili zbraně, v poslední minutě vyrovnali, závěrečný nápor domácích přečkali bez úhony a odváží si z jihu Čech cenný bod.