Z Třeboně vezeme bod, teď čeká vedoucí Plzeň

Po remízovém zápase v Třeboni čeká o víkendu náš tým další dlouhá cesta na hřiště soupeře, tentokrát až na západ Čech, k utkání s vedoucí Plzní.

TJ Jiskra Třeboň - TJ Cement Hranice
23 : 23 (11 : 12)

Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Pavlíček 5 (1)/9 (1), Brož 0/1, Čadra 6/9, Indrák 2/7, Bajgar 4/7, Galus 2 (1)/6 (1), Rečičár, Šíra 4/5, Dolák, Wentritt.
Rozhodčí: Halada, Zych. Sedmimetrové hody: 4/5 - 2/2. Vyloučení: 3 - 2. Diváků: 300.

Trenér Cementu Hegar nám k zápasu řekl:
"Třeboň v letošní sezóně předvádí výborné výkony, takže nás na jihu Čech nečekal lehký zápas. Přesto jsme byli v první půli lepším týmem a zaslouženě v poločase vedli. V úvodu druhé půle jsme šli až do tříbrankového trháku, ale museli už prostřídat, čehož domácí využili a otočili skóre ve svůj prospěch, ale minutu a půl před koncem se nám podařilo vyrovnat. Domácí měli v samém závěru ještě šanci skórovat, ale pro přešlap jim nebyla branka uznána a zápas tak skončil spravedlivou remízou. Výborný výkon znovu předvedl Kučerka v brance a taky Čadra, standard ještě Pavlíček. Obrovské problémy mají krajní spojky, kterým se nedaří vytvořit tlak na soupeře, tady nás ještě čeká hodně práce."

Další výsledky 4. kola:
Kopřivnice - Dukla 20:33, Přerov - Karviná 34:40, Frýdek-Místek - Plzeň 23:35, Jičín - Brno 34:28. Zápas Zubří – Lovosice byl odložen.