Muži pokračují v importu bodů, dnes vyhráli v Brně

K zápasu šestého kola extraligy zajížděl náš tým do Brna, kde se utkal s nováčkem soutěže Královým Polem.

HK Královo Pole - TJ Cement Hranice 28 : 36 (14 : 16)

Nejvíce branek: Hubáček 7/1, Hastík 6, Křibík a Chýlek po 5 - Pavlíček 11/2, Galus 8, Indrák 7. Rozhodčí: Simu, Nesvadba. Sedmimetrové hody: 1/2 - 2/2. Vyloučení: 2:7. Diváků: 243.

V úvodní dvacetiminutovce se oba soupeři vystřídali ve vedení a teprve potom jsme se dostali do čtyřbrankového trháku 11:15, který domácí dokázali do přestávky snížit na 14:16.
V úvodu druhé půle Brno skóre otočilo na 18:17, ale od 40. minuty už se začala prosazovat naše zkušenost. Hráči důsledně trestali chyby domácích, otočili skóre a zaslouženě vyhráli 36:28.

Další výsledky 6. kola:
Frýdek-Místek - Dukla 30:28, Kopřivnice - Karviná 27:33, Přerov - Lovosice 26:33, Třeboň - Plzeň 25:31, Jičín - Zubří 27:19.