Nezastavila nás ani Dukla!

K televiznímu zápasu 7. kola extraligy nastoupil náš tým dnes dopoledne na palubovce favorizované Dukly Praha.

HC Dukla Praha - TJ Cement Hranice 24 : 26 (12 : 14)

Nejvíce branek: Landa 6, Krupa 5/1, Horák 4 – Čadra 7/1, Indrák 6, Galus 5.
Rozhodčí: B. Frieser, L. Frieser. Sedmimetrové hody: 4/7 - 2/3. Vyloučení: 3 - 5. Diváků: 200.

Ve vysokém tempu hrané utkání bylo dlouho vyrovnané, žádný z týmů se nedostal do výraznějšího vedení a až v závěru poločasu hosté z rychlého brejku odskočili na dvoubrankový rozdíl 12:14. Po přestávce měla mírně navrch Dukla, dokázala otočit skóre na 18:17, ale pozorně hrající Hranice v čele s vynikajícím Kučerkou v brance dokázaly v 50. minutě odskočit až na 19:22 a náskok důraznou a obětavou hrou udržet až do poslední minuty, kdy domácí jen snížili na konečných 24:26.

Další výsledky 7. kola:
KP Brno - Třeboň 35:29, Lovosice - Kopřivnice 33:24, Zubří - Frýdek-Místek 31:30, Plzeň - Přerov 40:25, Karviná - Jičín 24:24.