Muži v Karviné nebodovali

V 9. kole extraligy nastoupili muži na palubovce mistra z Karviné.

HC Baník Karviná – TJ Cement Hranice 24 : 20 (12 : 10)

Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Bednařík 2, Magrla, Pavlíček 3, Heinz 1, Čadra 5/2, Herda 1, Indrák 3, Bajgar 4, Rečičár 1, Šíra 2, Dolák, Weintritt.
Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 1/1 - 2/5. Vyloučení: 1 - 3. Diváků: 830.

V zápase plném technických chyb držel domácí tým v těsném vedení výborně chytající brankář Drápal, poločas tak skončil za stavu 12:10 pro Karvinou. Ve druhé půli Hranice srovnaly a ve 48. minutě se dokonce dostaly i do vedení – 18:19. To se jim ale nepodařilo udržet, domácí otočili skóre, vytvořili si náskok, který i díky skvělému Drápalovi do konce zápasu navýšili až na 24:20.

Další výsledky 9. kola:
Lovosice-Frýdek-Místek 32:26, Zubří - Třeboň 35:22, Kopřivnice - Jičín 25:25, Dukla - Plzeň 24:23, Brno – Přerov 29:25.