Tentokrát jsme na Lovosice nestačili

První zápas v domácím prostředí a na nové palubovce se našim mužům nevydařil.

TJ Cement Hranice – HK Město Lovosice 23 : 29 (11 : 14)

Nejvíce branek: Čadra 5, Indrák 5, Šíra 4, Pavlíček 4/2 – Motl 13, Šuma 7, Škvařil 3.
Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/4. Vyloučení: 3 - 1. Diváků: 500.

V první půli jsme se sice dostali do vedení, které jsme v 19. minutě navýšili už na 9:6, zbytek poločasu tým ale zásluhou spousty chyb prohrál 2:8 a tak šli do šaten veseleji hosté, kteří úvodní část vyhráli 14:11. Po přestávce Lovosice svůj náskok navýšily až na čtyři branky a přestože se nám několikrát podařilo dostat se na dvoubrankovou ztrátu, byli to hosté, kteří v závěru využili dalších chyb našeho týmu a třemi góly odskočily až na konečný šestibrankový rozdíl 29:23.

Další výsledky 10. kola:
Frýdek-Místek - Kopřivnice 37:25, Plzeň - Zubří 23:24, Královo Pole - Dukla 27:39, Přerov - Jičín 29:27, Třeboň – Karviná 32:43.