Z Kopřivnice jedeme bez bodu

V 11. kole extraligy nastoupil náš tým na kopřivnické palubovce. Zápas s odvěkým rivalem se nám vůbec nepovedl a body tak zůstaly domácím.

KH Kopřivnice – TJ Cement Hranice 28 : 27 (12 : 11)

Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Magrla, Pavlíček 5, Čadra 5/2, Indrák 3, Bajgar 5, Galus 7, Rečičár 1, Šíra, Dolák, Weintritt 1.
Rozhodčí: B. Frieser, L. Frieser. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/2. Vyloučení: 2 - 2. Diváků: 300.

Až do 20. minuty udávali tón hry hosté. Kopřivnice stále jen dotahovala až ve 20. minutě vyrovnal Kichner. Potom to byli naopak domácí, kteří otočili skóre zápasu na 12:9. Hraničtí si ale vzali time-out a do poločasu snížili na rozdíl jediné branky.
Druhá půle byla jako na houpačce. Kopřivnice vždy vedla o jednu-dvě branky a hosté vždy korigovali. Tak to bylo celých druhých 30 minut. Když v šedesáté minutě Kolmajer ze sedmičky zvýšil na 28:26, dokázali ještě hosté Bajgarem korigovat na 28:27. Víc už v hektickém závěru nestihli, a tak dva body zůstaly domácím.

Další výsledky 11. kola:
Dukla – Přerov 44:26, Lovosice – Třeboň 40:24, Karviná – Plzeň 25:24, Jičín – Frýdek-Místek 32:19, Zubří – Brno 38:28.