Frýdek byl na ručník

V zápase s Frýdkem-Místkem náš tým vedl až o deset branek, v závěru hosté snížili na na přijatelný rozdíl.

TJ Cement Hranice – SKP Frýdek-Místek 31 : 26 (18 : 9)

Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Bednařík, Magrla 3, Kleisl 1, Čadra 5, Indrák 3, Bajgar 2, Samiec, Galus 1, Šíra 3, Dolák 8, Weintritt 5.
Rozhodčí: Novotný, Větrovský. Sedmimetrové hody: 0/1 – 2/3. Vyloučení: 4 - 4. Diváků: 300.

Od začátku utkání náš tým diktoval tempo zápasu a v 10. minutě už vedl 6:0. Navíc se několika úspěšnými zákroky prezentoval gólman Kučerka a tak do poločasu narostl náskok našeho týmu až na devět branek.
Ve druhém poločase hra výrazně ztratila na atraktivitě. Hraničtí si sice udržovali stále poměrně vysoký odstup, závěr utkání už ale vypustili, což umožnilo Frýdku dotáhnout se na rozdíl pěti branek.

Další výsledky 13. kola:
Dukla – Karviná 32:28, Plzeň – Kopřivnice 32:25, Třeboň – Jičín 21:31, Zubří – Přerov 33:20, Brno – Lovosice 23:38.