Krutá lekce

Pro vysokou porážku si do Považské Bystrice přijeli muži Cementu Hranice ve 2. kole česko-slovenské interligy.

MŠK SIRS Považská Bystrica - HC Cement Hranice
36 : 14 (18 : 6)

Přestože naši v úvodu zápasu vedli, byli to domácí, kteří převzali iniciativu a nedovolili hostům byť jen pomyslet na bodový zisk. Rozhodnuto bylo už do poločasu, ve druhé půli potom na domácí straně dostali příležitost i hráči z lavičky. Ani to však našim nepomohlo ke zkorigování nepříznivého stavu.

Nejvíce branek: Tůma a Mažár 8, Trabelssie a Opoldík 4 - Bergendi 4/1, L.Veřmiřovský, Pernička a Blaha 2. Rozhodčí: Leško Peter a Leško Miroslav. Sedmimetrové hody: 2/1 – 1 /1. Vyloučení: 5:8. Diskvalifikace: 1 – 1 (P.Zaťko - L.Veřmiřovský). Diváků: 400.

Dosud známé výsledky 1. kola:

ŠKP Bratislava - Házená Brno 27:24 (16:13), ŠKP Sečovce - TJ Štart Nové Zámky 26:27 (15:11), ŠK Tatran Prešov - MHC Bardejov 35:19 (21:9).

Bližší informace k utkání, další výsledky a tabulku HIL zveřejníme v pondělí.