HC Cement Hranice

Prosadili se i mladí

Kromě vysokého vítězství měl zápas s Brnem i další pozitvní aspekt, a to skutečnost, že se na významnou dobu dostali na hřiště i mladí hráči, kteří svou šanci náležitě využili. Až na jednu výjimku se střelecky prosadili všichni hráči v poli.

TJ Cement Hranice – HK Královo Pole
36 : 24 (21 : 9)


Sestava a branky Cementu: Kučerka, Fabián – Magrla 4/5, Pavlíček 4 (1)/7 (2), Kleisl 3/5, Brož 3/3, Čadra 2/5, Indrák 5/8, Bajgar 2/3, Samiec 3/4, Galus 4 (1)/5 (2), Šíra 3/3, Dolák 3/5, Weintritt 0/1.
Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 2/4 – 3/5. Vyloučení: 6 – 4. ČK: Ondráček (Brno). Diváků: 300.

Trenér Hegar k zápasu řekl:
"Chtěli jsme se od samotného začátku zápasu soustředit na maximální nasazení, kvalitní obranu, rychlý přechod do útoku a také eliminaci technických chyb. To hráči bezezbytku splnili, první půli jsme odehráli velmi dobře. Po přestávce už pod dojmem vysokého vedení poklesla koncentrace, hráči si zkoušeli různé individuální věci, hraničící až s nesmysly, čehož soupeř využil ke snížení. S druhou půlí už spokojen nejsem, ale celkově jsem rád, že si zahráli všichni hráči, i s rozložením branek. Chtěl bych vyzvednout hru Michala Indráka, který se dostává do optimální formy a jinak naši hru hodnotím jako dobrý týmový výkon."

Další výsledky 17. kola:
Plzeň - Třeboň 41:19, Dukla - Frýdek-Místek 28:29, Lovosice - Přerov 36:27, Zubří - Jičín 27:18. Karviná - Kopřivnice odloženo.

Tabulka extraligy:
Prosadili se i mladí
(viki)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko