Strhující zápas přinesl další výhru nad Duklou

Jedno z nejkvalitnějších utkání sehrál dnes náš extraligový tým s pražskou Duklou.

TJ Cement Hranice – HC Dukla Praha 33 : 31 (14 : 15)

Nejvíce branek: Indrák 12, Weintritt 5, Bajgar 4, Galus 4/1 – Kotrč 7, Polášek 7/1, Piskač 5, Horák 4.
Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 1/2 – 1/2. Vyloučení: 5 - 7. Diváků: 350.

V úvodní části se oba týmy přetahovaly o vedení, aby do šaten odcházela mírně spokojenejší Dukla – 14:15. V úvodu druhého poločasu domácí skóre otočili, ale stejně jako v první půli se i hosté několikrát dostali do vedení. Rozuzlení přinesla poslední šestiminutovka, kterou domácí vyhráli 6:3 a otočili skóre z 27:28 na konečných 33:31. Největší podíl na bodovém zisku měli výborně hrající střelec Indrák a Kučerka v brance.

Další výsledky 18. kola:
Třeboň - Brno 32:21, Kopřivnice - Lovosice 31:31, Jičín - Karviná 28:28, Přerov - Plzeň 24:38.