Muži rozmetali Brno už v první půli

V zápase 17. kola kola extraligy si naši hráči hladce poradili s nováčkem z Brna.

TJ Cement Hranice – HK Královo Pole 36 : 24 (21 : 9)

Nejvíce branek: Indrák 5, Magrla 4, Pavlíček a Galus 4/1 – Muškát 5, Mičola 5/3, Chýlek 4.
Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 2/4 – 3/5. Vyloučení: 6 – 4. ČK: Ondráček (Brno). Diváků: 300.

Domácí od začátku zápasu diktovali tempo hry, výborně bránili a konto soupeře do poločasu zatížili 21 brankami, zatímco Kučerka v domácí brance inkasoval jen devětkrát. V úvodu druhé půle se obraz hry nezměnil, pak ale domácí ztratili koncentraci a dovolili hostům přiblížit se až na rozdíl osmi branek – 24:16. V závěrečné fázi zápasu ale znovu zabrali a odskočili soupeři na konečných 36:24.

Další výsledky 17. kola:
Plzeň - Třeboň 41:19, Dukla - Frýdek-Místek 28:29, Lovosice - Přerov 36:27, Zubří - Jičín 27:18. Karviná - Kopřivnice odloženo.