Nepřesnosti a hrubé chyby nás stály body

K zápasu 20. kola extraligy nastoupil dnes večer náš tým proti mistrovi z Karviné.

TJ Cement Hranice – HCB Karviná 23 : 27 (10 : 13)

Nejvíce branek: Galus 4/2, Pavlíček 4, Čadra 4, Indrák 4 – Lyžwa 7/1, Hanisch 4, Faith 4, Monczka 4.
Rozhodčí: Kavulič, Skružný. Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/1. Vyloučení: 2 - 3. Diváků: 450.

Začali jsme dobře, vedli 3:1 a 5:3, hosté ale vzápětí skóre otočili na 5:7. Přestože se nám ještě podařilo ve 20. minutě vyrovnat na 8:8, poločas vyhráli Karvinští v poměru 13:10.
Ve druhé půli hosté svůj náskok navýšili až na pětibrankový rozdíl 11:16, ale naši hráči zabojovali, ve 48. minutě snížili na 16:18, aby za dvě minuty opět prohrávali 18:23. V záverečné pětiminutovce jsme se znovu dokázali soupeři přiblížit až na rozdíl dvou branek – 23:25, ale hrubými chybami se hráči připravili o možnost dotáhnout náskok soupeře.

Další výsledky 20. kola:
Třeboň - Zubří 24:31, Plzeň - Dukla 28:18, Jičín - Kopřivnice 33:26, Přerov - Brno 32:28, Frýdek-Místek - Lovosice 35:31.