28. February 2009, (viki)
Muži v Jičíně prohráli
První letošní prohru si z Jičína odváží naši házenkáři, kteří v závěru zápasu nestačili na domácí tým a prohráli tříbrankovým rozdílem.

V sobotu na extraligu do Jičína
K zápasu třiadvacáctého kola házenkářské extraligy nastoupí tým Cementu Hranice v Jičíně proti domácímu HBC v sobotu 28. února od 18 hodin. Zápas slibuje zajímavou a vyrovnanou bitvu a v případě výhry si náš tým zajistí konečné čtvrté místo mezi českými týmy. Pokud chcete cestovat s mužstvem, přijďte v sobotu k hale, autobus odjíždí ve 12 hodin.
23. February 2009, (viki)
Důraznou obranou k důležitému vítězství
Nedůrazná obranná činnost, která náš tým provázela v předchozích domácích zápasech, byla zapomenuta a proti Dukle podali hráči maximálně bojovný výkon s patřičnou dávkou agresivity a bez zbytečných faulů. I přesto, že se tentokrát moc nedařilo brankářům, získalo mužstvo cenný skalp v podobě vítězství nad aktuálně druhým nejlepším českým týmem.
Dukla jede z Hranic bez jediného bodu!
22. February 2009, (viki)
Neúspěšná série s Duklou je zlomena! Po velmi zodpovědném a bojovném výkonu náš tým ve výborném utkání s favorizovaným soupeřem prodloužil bodovou sérii a udělal důležitý krok k postupu do play-off.

TJ Cement Hranice – HC Dukla Praha
29 : 27 (13 : 11)

20. February 2009, (viki)
V neděli přijede Dukla!
K důležitému zápasu 22. kola s pražskou Duklou nastoupí v neděli 22. února od 10.30 hodin náš extraligový tým. Po vítězství a výborném výkonu v Hustopečích chce mužstvo prodloužit svou letošní neporazitelnost a bodovat i se silným soupeřem, jakým Dukla bezesporu je a udržet čtvrté místo před play-off.
16. February 2009, (viki)
Výkon v Hustopečích příslibem do dalších bojů
Poctivý a bojovný výkon v Hustopečích, který byl ve druhém poločase také podpořen výborně chytajícím Vatolíkem, prodloužil úspěšnou sérii našeho týmu a posílil jeho šance na postup do play-off. Skutečnou formu mužstva ale už tuto neděli prověří favorizovaný celek pražské Dukly, se kterou máme v posledních letech hodně nepříznivou bilanci.
Muži vysoko vyhráli v Hustopečích
15. February 2009, (viki)
Desetibrankovou výhru si po velmi dobrém výkonu odváží náš extraligový tým z palubovky ambiciózních Hustopečí.

Házená Legata Hustopeče – TJ Cement Hranice
29 : 39 (19 : 20)

10. February 2009, (viki)
Obvyklý scénář se znovu opakoval
Už je to obehraná písnička. Po výborném výkonu proti silnému soupeři následuje podcenění slabšího mužstva, bídný první poločas a po přestávce horečné hašení požáru a honění unikajících bodů. Přestože byli hráči důrazně upozorněni na sílu soupeře, stačilo vedení 3:2, aby si řekli že je hotovo a rázem prohrávali o pět branek a nevěděli, kterého soupeře honit dřív, jestli toho v hlavě nebo na palubovce.
Vyrovnanou bitvu jsme se štěstím vyhráli
8. February 2009
V duelu s Bystřicí viděli diváci - poslední dobou už po několikáté, zápas dvou rozdílných poločasů.