20. September 2010, (viki)
Muži vezou z Frýdku první letošní výhru
Naštěstí jenom do druhého kola museli čekat hraničtí házenkáři na svůj první bodový zisk v novém ročníku extraligy, když dokázali vyhrát ve Frýdku-Místku. Za vítězství hráči vděčí hlavně zlepšené obranné fázi, efektivnější střelbě a hlavně podstatně menšímu počtu zbytečných technických chyb, které je připravily o body minulý týden v Jičíně.
13. September 2010, (viki)
Nepřesná střelba a spousta chyb příčinou prohry v Jičíně
Ještě čtyři minuty před koncem živil náš tým naději na solidní výsledek v 1. kole extraligy, ale technické chyby, které mužstvo trápily už v přípravě je nakonec připravily o bodový zisk.
12. September 2010, (viki)
Vstup do soutěže nevyšel, těsně jsme prohráli v Jičíně
Těsnou porážku po vyrovnaném průběhu hry zaznamenal náš extraligový tým v úvodním kole soutěže.

HBC Ronal Jičín – TJ Cement Hranice
20 : 18 (8 : 10)

Loňská sezóna se letos nebude opakovat
Po úspěšné sezóně 2009 – 10, kdy tým v základní části skončil třetí a v boji o bronz nejtěsnějším rozdílem prohrál s pražskou Duklou, došlo v mužstvu k několika změnám.
12. May 2010, (viki)
Chyběl krůček a mohlo být ještě veseleji
Moc málo chybělo našim hráčům k zisku bronzových medailí, ale i přes porážku a konečné čtvrté místo, nezbývá než celému mužstvu včetně realizačního týmu poděkovat za úžasnou sezónu, jakou hranická házená dosud nepamatuje.
K bronzu chyběl jediný gól
9. May 2010, (viki)
O jedinou branku prohrál náš tým rozhodující páté utkání série o třetí místo v extralize.

HC Dukla Praha - TJ Cement Hranice
33 : 32 (17 : 15), konečný stav série 3 : 2

Obrat přinesla druhá půle, teď už je možné všechno
6. May 2010, (viki)
Poločasová ztráta tří branek pomalu vháněla pesimismus do řad domácích fanoušků, ale vývoj druhé půle vlil do početného publika novou energii a vlna euforie a nadšení hnala domácí tým k nevídanému obratu, při němž Duklu za pětadvacet minut přestřílel o deset branek. Až dvě oslabení v závěrečných minutách pomohla soupeři alespoň ke zkorigování hrozivě narůstající ztráty. Držme palce v neděli!
Výborný výkon přinesl vyrovnání série o bronz
5. May 2010, (viki)
Po výborném výkonu, zejména ve druhém poločase porazili házenkáři Cementu Hranice pražskou Duklu a vyrovnali souboj o bronzové medaile na 2:2.

TJ Cement Hranice – HC Dukla Praha
32 : 29 (13 : 16), stav série 2 : 2

Ve středu na poslední domácí zápas sezóny
Ke čtvrtému zápasu série o 3. místo v extralize, nastoupí ve středu 5. května od 18 hodin tým Cementu proti pražské Dukle. Po třech zápasech vede Dukla v sérii 2:1 a náš tým, aby si zachoval naději na konečný úspěch musí tento zápas vyhrát.