2. February 2009, (viki)
Příjemné zjištění – hrát se dá s každým
Velmi cenný bod, posílení sebedůvěry a zjištění, že vyrovnanou partii mohou hrát prakticky s kýmkoliv, si z Karviné přivezli naši hráči. V napínavém zápase dokázali i bez vyloučeného Stržínka držet s favorizovaným soupeřem krok po celých 60 minut a v samém závěru dokonce nechybělo mnoho k zisku obou bodů. Věřme, že zvýšené sebevědomí povede k lepším výkonům a ne k podcenění slabších soupeřů.
Z Karviné vezeme remízu
Výborný výkon a velmi cenný bod za remízu si na své konto připsali muži na horké půdě v Karviné.

HC Baník Karviná – TJ Cement Hranice
36 : 36 (17 : 18)

27. January 2009, (viki)
Body, jsou doma, ale...
Že nakonec zůstaly dva body a důležité vítězství doma, za to náš tým vděčí především ve skvělé formě chytajícímu Michalu Vydrovi v brance a střeleckému probuzení v posledních minutách, kdy už diváci začali pomalu věřit, že soupeř zápas stejně jako vloni zase otočí. Další utkání na mužstvo čeká už v sobotu 1. února v 18 hodin, kdy nastoupí v Karviné.
Z jasné záležitosti málem kolaps
25. January 2009, (viki)
Další bezmála infarktový zápas sehrál náš extraligový tým. Proti Frýdku-Místku, předposlednímu celku tabulky vedl už o jedenáct branek, které ale hosté stáhli až na dvoubrankový rozdíl. Až v samém závěru jsme rozhodli o povinné výhře.

TJ Cement Hranice – SKP Frýdek-Místek
34 : 29 (17 : 12)

Body jsou doma, výkon nenadchnul
19. January 2009, (viki)
Že ani poslední tým tabulky není radno podceňovat se včera přesvědčil náš extraligový tým, když po šestnácti minutách prohrával s Třeboní 6:11. Naštěstí se ale hráči včas probrali a nakonec dovedli zápas do vítězného konce a získali „povinné“ dva body.
Z dramatu bezpečná výhra
18. January 2009, (viki)
V předehrávce 26. kola hostil náš extraligový tým poslední celek tabulky - Třeboň.

TJ Cement Hranice – TJ Jiskra Třeboň
37 : 32 (17 : 17)

Vysoká výhra i boj do poslední vteřiny
13. January 2009, (viki)
Přinášíme stručnou rekapitulaci zbývajících dvou zápasů našich házenkářů na Memoriálu bratří Králíků. V prvním – s polským Chrzanowem mužstvo jasně o čtrnáct branek vyhrálo, ve druhém – s Lovosicemi se hrálo o celkové vítězství v turnaji a byl to boj do poslední vteřiny.
Memoriál bratří Králíků vyhrál domácí tým
11. January 2009, (viki)
Ve 2. ročníku mezinárodního turnaje - MEMORIÁLU BRATŘÍ KRÁLÍKŮ náš tým po pátečním vítězství nad Kopřivnicí, v sobotu pokořil i oba zbývající soupeře - MTS Chrzanow a HK A.S.A Lovosice a bez ztráty bodu celý turnaj vyhrál. Úspěch domácího týmu podtrhl ziskem trofeje pro nejlepšího brankáře Petr Mikulenčák.
9. January 2009, (viki)
Úspěšný vstup do turnaje
Vítězstvím nad Kopřivnicí vstoupil náš tým do 2. ročníku Memoriálu bratří Králíků. V úvodu byli úspěšnější hosté a teprve od poloviny první půle jsme srovnali, ale výsledková houpačka trvala až do přestávky. Teprve v úvodu druhého poločasu jsme si vytvořili tříbrankový náskok, který jsme do závěru navýšili až na konečných 34:28.
8. January 2009, (viki)
První přípravný zápas se vydařil
K prvnímu přípravnému zápasu před jarní částí extraligy nastoupil náš tým na palubovce v Zubří. Oby týmy využily zápas pro nácvik rozličných herních variant a přestože nastoupily v hodně kombinovaných sestavách a výsledek byl až druhořadou záležitostí, může nás těšit, že si z Valašska vezeme výhru.