3. November 2005
Bezstarostná házená
Zajímavý zápas sehráli dnes večer hraničtí házenkáři s celkem Přerova.. V přípravě na nedělní extraligové utkání s Frýdkem-Místkem si ve značně improvizované sestavě s chutí zastříleli a zároveň vyzkoušeli další adepty extraligového týmu – spojku Jana Patáka z Litovle a dorostence Tomáše Rubera.

TJ Cement Hranice – Sokol HC Přerov

40 : 37 (20 : 18)

Ve čtvrtek příprava na extraligu
31. October 2005
Extraligový tým mužů sehraje ve čtvrtek 3. listopadu přípravné utkání s účastníkem 1. ligy, celkem Sokol HC Přerov. Zápas v hale TJ Cement začíná v 18 hodin.

Výsledky mládeže
Zveřejňujeme výsledky zápasů mládežnických družstev, které se hrály v posledních deseti dnech:

Házenkářské tabulky
27. October 2005, (viki)
Mužstvo Cementu Hranice vstoupilo do nové extraligové sezóny nad očekávání skvěle. Po sedmi odehraných kolech má svém kontě šest vítězství a jedinou porážku (v Zubří) a s dvanácti body se drží ve vedoucí trojici se stejným bodovým ziskem jako favorité soutěže Karviná a Zubří. Naši hráči se také drží v popředí tabulky střelců. Hradil je druhý, Kolmajer sedmý a Valášek dvanáctý.
Štěstí přeje připraveným
25. October 2005
Štěstěna stále stojí při házenkářích Cementu Hranice, kteří v posledních čtyřech kolech třikrát vyhráli a vždy o jedinou branku, když navíc o svém vítězství rozhodli v závěrečných vteřinách zápasu. Podobně tomu bylo i v Plzni, kde náš tým několikrát vedl tříbrankovým rozdílem, aby nakonec vítězství vybojoval až v závěru zápasu. Mužstvo trenéra Franka se tak stále drží ve vedoucí trojici a toto postavení bude v neděli 6. listopadu hájit na domácí palubovce proti obrozenému Frýdku-Místku.
Muži znovu o gól vyhráli, tentokrát v Plzni
23. October 2005
V zápase 7. kola házenkářské extraligy nastoupil náš tým na palubovce předposlední Lokomotivy Plzeň. Přestože se stále držíme ve vedoucí trojici a zatím jsme jen jednou prohráli, nebyl rozdíl v tabulce na palubovce znát. Domácí s favorizovanými Hranicemi po celý zápas drželi krok a to i přes to, že několikrát v jeho průběhu prohrávali už tříbrankovým rozdílem. Našemu týmu se ale hra nedařila, často chyboval a dvě minuty před koncem už dokonce prohrával 29:28. Hráči však znovu prokázali velkou vůli po vítězství, bojovali až do poslední vteřiny a nakonec svého soupeře udolali nejtěsnějším poměrem 31:30.

TJ Lokomotiva Plzeň – TJ Cement Hranice

30 : 31 (14 : 16)

V neděli na házenou do Plzně
21. October 2005, (viki)
V neděli 23. října od 13 hodin nastoupí extraligový tým Cementu Hranice k zápasu 7. kola na palubovce zatím desáté Lokomotivy Plzeň. Domácím se zatím nedaří podle jejich představ, na kontě mají jen jedno vítězství z minulého kola v Napajedlích, proto budou chtít před domácím publikem konečně bodovat. Naopak Cementu půjde o šesté vítězství a udržení kontaktu s vedoucími týmy Karviné a Zubří. Případné vítězství už by týmu otevíralo cestu do play-off. Pokud chcete na zápas cestovat s naším celkem, přijďte v neděli ráno k hale TJ Cement, autobus odjíždí už v 6 hodin!
19. October 2005
O víkendu sehrály svá utkání mládežnické týmy. Až na dorostence byli všichni ostatní úspěšní.

Přežili jsme další nervák
17. October 2005, (viki)
Přestože se extraligový tým Cementu ve v nedělním zápase s Jičínem trápil, závěr zápasu znovu, stejně jako v duelu s Kopřivnicí, zvládl a díky Hradilově brance v poslední minutě vybojoval další cenné vítězství. Je až s podivem, jak tým, který v průběhu zápasu s náskokem vede, může naprosto vypadnout z role a naopak v samotném nervy drásajícím závěru, dokáže i pod obrovským tlakem zvrátit utkání ve svůj prospěch. V neděli jede mužstvo do Plzně, věřme, že se mu zde bude dařit stejně dobře, jak se mu v této sezóně na hřištích soupeřů daří.

Muži vydřeli další extraligové vítězství
16. October 2005, (viki)
V zápase 6. kola házenkářské extraligy hostil tým Cementu Hranice na své palubovce silný tým Jičína. V úvodu zápasu se domácí rychle ujali vedení 4:1, v 8. minutě vedli ještě 5:2, ale pak přišel nepochopitelný výpadek. Hraničtí byli nervózní, špatně stříleli, kupili chybu za chybou a nechali soupeře do 29. minuty otočit stav na 8:11. V poslední minutě první půle se naštěstí vzchopili a dvěma góly snížili na 10:11. Také nástup do druhé půle byl v režii domácího týmu, který za šest minut otočil na 15:13. V 54. minutě už domácí vedli 21:18 a zdálo se, že už dotáhnou zápas do vítězného konce. Jenže neproměnili další sedmičku, znovu znejistěli a minutu před koncem hosté znovu srovnali na 21:21. V hektickém závěru se před brankou hostí prosadil Hradil a domácí tým už taktickou hrou a s velkou dávkou štěstí vedení udržel.