13. April 2007, (viki)
V neděli opět na extraligu
V neděli 15. dubna pokračuje házenkářská extraliga dalším kolem nadstavbové části a tým Cementu Hranice se v něm utká s Gumárnami Zubří. V domácí brance už by se měl znovu objevit uzdravený Luděk Fabián, Utkání v hale Cementu začíná v 10.30 hodin Přijďte se podívat a povzbudit domácí mužstvo!
3. April 2007
Výsledky mládeže
Mládežnické týmy se s výjimkou staršího dorostu, stále ještě připravují na zahájení jarní části svých soutěží.
2. April 2007
Bylo to na „ručník“
Po té, co do druhého poločasu nastoupil náš tým za stavu 21:8 pro Duklu jen s osmi hráči v poli, bylo jasné, že na zkorigování výsledku jako v posledním vzájemném souboji můžeme zapomenout. Skutečnost byla bohužel ještě horší...
Muži v deseti na Duklu nestačili
31. March 2007
Už tak oslabený tým Cementu se na cestu do Prahy vydal jen s deseti hráči a jen jedním brankářem, bez nemocné opory Luďka Fabiána. Navíc se před koncem prvního poločasu zranil do té doby nejlepší hráč Hranic Kolmajer.

HC Dukla Praha – TJ Cement Hranice
42 : 17 (21 : 8)

26. March 2007
Ani výborný výkon na Karvinou nestačil
Parádní výkon celého mužstva v čele s Luďkem Fabiánem v brance dlouho držel karvinského favorita v nejistotě a strachu o body. Na domácích dlouho nebylo znát, že hrají prakticky jen se sedmi hráči v poli proti týmu čtrnácti házenkářských profesionálů. Naopak ve druhém poločase domácí hráči dlouho tahali za delší konec a až smolný závěr připravil naše mužstvo o body.
Muži přišli o body až v posledních minutách
25. March 2007
Výborný výkon mužstva v čele s Luďkem Fabiánem brance dlouho živil naděje našeho celku na bodový zisk.

TJ Cement Hranice – HC Baník Karviná
27 : 29 (16 : 16)

19. March 2007
Čestná prohra
Náš tým ve dvanácti hráčích bojoval seč mohl, ale proti silnému soupeři neměl v závěru šanci. Další zápas muže čeká v neděli 25. března od 10.30 hodin, kdy doma hostí Karvinou.
17. March 2007
Oslabený tým vedení v Lovosicích neudržel
Bez tří stabilních hráčů nastoupili naši házenkáři k dalšímu zápasu nadstavbové části extraligy v Lovosicích.

HK Město Lovosice – TJ Cement Hranice
32 : 28 (14 : 16)

16. March 2007
První jarní vítězství
Po stále se zlepšujících výkonech, zvláště v zápasech s pražskou Duklou a v Zubří, dokázali naši házenkáři odehrát celý zápas ve vysokém tempu a hlavně díky náskoku z první půle v jarní části poprvé vyhráli. Náš tým se tentokrát vyvaroval tradičního výpadku a i přes absenci před přestávkou vyloučeného Stržínka a později i Bičaníka hráči dokázali svůj náskok bez větších problémů udržet. Další zápas mužstvo Cementu odehraje v sobotu od 18 hodin v Lovosicích.
Historie se naštěstí neopakovala, Jičín poražen!
14. March 2007
Potupná porážka z minulého utkání, kdy Jičín v Hranicích po poločase prohrával o sedm branek a přesto zvítězil, se naštěstí neopakovala, i když první poločas měl stejný scénář jako minule.