18. February 2006
Na házenou do Frýdku-Místku
V neděli 19. února od 17 hodin nastoupí extraligový tým k zápasu 19. kola na palubovce devátého celku tabulky, SKP Frýdek-Místek. Náš celek odjíždí na sever Moravy s jednoznačným cílem vyhrát a udržet kontakt s celky na třetím a čtvrtém místě. O tom, že to naši hráči nebudou mít lehké svědčí to, že v minulém kole domácí porazili silný tým Jičína. Mužstvo je po zdravotní stránce v pořádku a mělo by nastoupit v kompletní sestavě.
16. February 2006, (viki)
Výhra s hořkou příchutí
Včerejší zápas proti celku z druhého konce tabulky by mohl být varováním mužstvu pro další těžká utkání. Ukázalo se, že ani jasný náskok ještě neznamená vítězství a že je nutné být ve střehu a plně se soustředit na hru celých šedesát minut. Herní výpadky a hrubé chyby, kterými se mužstvo ve středu prezentovalo, by už v příštím zápase ve Frýdku-Místku (neděle 19. února od 17 hodin) mohly znamenat porážku a těžkou ztrátu v boji o čtvrté místo.
15. February 2006
Muži se protrápili k vítězství
K zápasu 18. kola extraligy nastoupili dnes večer házenkáři Cementu Hranice proti desáté Plzni. Po celý první poločas se domácím nedařilo si vytvořit větší brankový náskok, takže poločas skončil pouze dvoubrankovým vedením 15:13. Ve druhé půli se hra domácího týmu zlepšila , vytvořil si až sedmibrankový náskok,ale vlastní nesoustředěností a chybami si dovolili soupeři zápas zdramatizovat a nakonec byli rádi za dvoubrankové vítězství.

TJ Cement Hranice – TJ Lokomotiva Plzeň
30 : 28 (15 : 13)

Ve středu  konečně zase na extraligu
14. February 2006, (viki)
Ve středu konečně zase na extraligu
K prvnímu domácímu zápasu házenkářské extraligy po zimní přestávce nastoupí ve středu 15. února večer náš tým proti desátému celku soutěže – Lokomotivě Plzeň. Přestože soupeř patří ke slabším týmům, nebude to snadný zápas. Z našeho týmu totiž v zimě odešel nejlepší střelec extraligy Hradil a posily, které za něj přišly (Bičaník a Paták), jeho výkonnosti zatím nedosahují. Zápas v hale TJ Cement začíná v 18 hodin. Přijďte naše hráče povzbudit, pomůžete jim!
7. February 2006, (viki)
Doplatili jsme na špatný útok
Chyby v rozehrávce a špatná střelba, to jsou hlavní příčiny porážky extraligového týmu v předehrávaném zápase 17. kola v Jičíně.
Muži na Jičín nestačili
6. February 2006
K televiznímu utkání nastoupil dnes v podvečer náš extraligový tým na palubovce Jičína, třetího celku soutěže. V úvodních minutách byli lepší domácí, pak se náš celek vzpamatoval, otočil skóre, ale krátce před přestávkou se Jičín znovu dostal do jednobrankového vedení. Ve druhé půli se hrála vyrovnaná házená, v závěru však domácí udělali méně chyb a o čtyři branky vyhráli.

CS Cargo HBC Jičín - TJ Cement Hranice
25 : 21 (13 : 12)

5. February 2006
Záčínáme televizním utkáním
Přestože tomu počasí zatím neodpovídá, začíná našim extraligovým házenkářům jarní část sezóny. Po bezmála dvouměsíční přestavce se v pondělí 6. února v Jičíně utkají s místním týmem, který sice ve středu prohrál dohrávku 13. kola v Lovosicích 25:32, přesto stále zůstává na třetím místě tabulky s lepším skóre než čtvrtá Dukla a náš tým na pátém místě. Zápas začíná v 16.15 hodin a sledovat ho můžete na programu ČT 2, v rámci pořadu Time out.
4. February 2006
Do extraligového týmu přicházejí dvě posily
Po měsíci jednání a shánění adekvátní náhrady za nejlepšího střelce extraligy Michala Hradila (odešel do Řecka), se vedení TJ Cement Hranice podařilo sehnat na místo spojky dva nové hráče. Jedním z nich je zkušený Jozef Bičaník z ŠKP Bratislava (od listopadu hostoval v Hlohovci), druhým pak nadějný Jan Paták z Litovle. Vedení oddílu se bude snažit zařídit přeregistraci obou jmenovaných, aby už v pondělí 6. února mohli nastoupit k televiznímu utkání v Jičíně (ČT 2 od 16.15 hodin).
Muži v Zubří vysoko prohráli
2. February 2006
Pouhý den po zápase v Bystřici p. Hostýnem natoupili hraničtí házenkáři k dalšímu přípravnému zápasu. Na oslabenou sestavu (nenastoupili Stržínek, Kovařík, Dobeš) čekal soupeř z nejtěžších, druhý tým extraligy – Gumárny Zubří. Zápas měl již od začátku jednoznačný průběh, domácí šli důsledně za vítězstvím, zatímco unavení hosté nedokázali jejich soustředěnému tlaku vzdorovat a vysoko prohráli.
1. February 2006
Výhra v Bystřici
Naši házenkáři vyhráli ve svém předposledním přípravném utkání na palubovce aktuálně vedoucího týmu 1. ligy - Bystřice p. Hostýnem těsně 32:31.
Poslední přípravné utkání absolvuje náš celek ve čtvrtek 2. února od 17.30 hodin v Zubří.