Muži se zlepšují, ale prověří je až kvalitní soupeři
7. November 2006, (viki, foto: Martin Třískala)
Zápas s Plzní ukázal, že se mužstvo pomalu dostává do herní pohody. Nejvíce to bylo vidět na Hojníkovi s Perničkou, během pár minut na hřisti se výrazně prosadil mladý Štípek a světlé okamžiky měl i Bičaník. Naopak se vůbec nedařilo Hradilovi, který byl jen stínem toho, co předváděl v loňské sezóně. Jak na tom tým skutečně je, se ukáže už v sobotu, kdy hraje na Dukle a ve dvou zápasech příští týden – ve středu s Frýdkem a v neděli se Zubřím.
Z jasné záležitosti málem drama
5. November 2006
V zápase 8. kola házenkářské extraligy hostil náš tým poslední celek tabulky – Lokomotivu Plzeň.

TJ Cement Hranice – TJ Lokomotiva Plzeň
35 : 29 (19 : 15)

3. November 2006
V neděli opět na extraligu
Po dvoutýdenní přestávce, kterou extraligový tým vyplnil doléčením šrámů a pilným tréninkem, pokračuje v neděli 5. listopadu házenkářská extraliga. Náš celek, po osmi kolech šestý v tabulce, se v dalším domácím zápase utká se zatím poslední Lokomotivou Plzeň. Nastoupíme kompletní, a hráči budou chtít vylepšit svůj herní projev, který v posledních domácích zápasech nebyl zrovna ideální. Utkání v hale Cementu začíná v 10.30 hodin
30. October 2006
Výsledky mládeže
Zveřejňujeme výsledky zápasů mládežnických družstev. Našim týmům se dařilo a všechna svá utkání vyhrály.
25. October 2006
Výsledky mládežnických týmů
Zveřejňujeme výsledky zápasů mládežnických družstev. Všem týmům se dařilo a svá utkání vyhrály.
24. October 2006
Splněná povinnost
Muži splnili svou povinnost a vezou body z Frýdku-Mítku. Proti desátému mužstvu tabulky znovu zaváhali v úvodu zápasu a prakticky celý první poločas potřebovali na to, aby stáhli náskok soupeře a ujali se vedení. Ani ve druhé půli nebyl výkon našeho týmu optimální, přesto si dokázal vytvořit chvílemi až pětibrankový náskok, který domácí ale stačili jen zkorigovat. Další zápas sehraje naše mužstvo až 5. listopadu doma s Plzní.
22. October 2006
Muži vyhráli ve Frýdku
K dalšímu extraligovému utkání nastoupili házenkáři Cementu Hranice ve Frýdku-Místku proti místnímu SKP.
SKP Frýdek-Místek – TJ Cement Hranice
25 : 27 (13 : 14)

19. October 2006
Zveřejňujeme výsledky zápasů mládežnických družstev:
Užitečná příprava
Zajímavý zápas sehráli dnes večer hraničtí házenkáři s prvoligovým celkem Přerova. V přípravě na nedělní extraligové utkání s Frýdkem-Místkem si ve skoro kompletní sestavě s chutí zastříleli a zároveň v závěru vyzkoušeli další adepty základní sestavy. Ti nastoupili v 47. minutě za stavu 29:17 a od té chvíle byly z naší strany k vidění zahozené šance, vlastní branka a nakonec i tři góly v síti soupeře.
Josef Hasoň a Ladislav Slezák 60!
V minulých dnech oslavili úctyhodných šedesát let bývalí dlouholetí hráči oddílu házené Josef Hasoň a Ladislav Slezák. Před posledním domácím zápasem jim k životnímu jubileu poblahopřáli také funkcionáři oddílu, kteří jim kromě drobných dárků předali také současné dresy hranických házenkářů.