12. March 2007
Z jasné záležitosti málem drama
Desetibrankový náskok, který si celek Zubří vytvořil během pevní půle nakonec málem nestačil na vítězství. Naši hráči odehráli druhé dějství velmi dobře a utkání řádně zdramatizovali. Další zápas odehraje náš tým už ve středu 14. března od 18 hodin doma proti Jičínu.
Muži v Zubří prohráli, rozhodnuto už v poločase
10. March 2007
V dalším zápase nadstavbové části házenkářské extraligy sice vstřelili hráči Cementu v Zubří první branku, byli to ale domácí, kdo převzal otěže utkání pevně do svých rukou.

HC Gumárny Zubří – TJ Cement Hranice
38 : 34 (23 : 13)

9. March 2007, (viki)
V sobotu na házenou do Zubří
V sobotu 10. března od 18 hodin nastoupí extraligový tým mužů k dalšímu zápasu nadstavbové části v Zubří. Náš tým má s druhým celku tabulky dlouhodobě špatnou bilanci, přesto se pokusí na Valašsku překvapit a favorita potrápit. Pokud chcete na zápas cestovat s týmem, přijďte v sobotu odpoledne k hale TJ Cement, autobus odjíždí v 16.30 hodin.
6. March 2007
Starší dorost vyhrál v Prostějově
Tým staršího dorostu nastoupil k dalšímu utkání 2. dorostenecké ligy na palubovce Sokola Prostějov a po tuhém boji těsně zvítězil.
První jarní bod potěšil
5. March 2007
Po skončení prvního poločasu by si za stavu 14:19 na domácí házenkáře v zápase s Duklou už málokdo vsadil, přesto ve druhém poločase dokázali favorizovaného soupeře přehrát a sahali dokonce po vítězství, které jim hosté vzali až v poslední minutě. Na rozdíl od soupeře můžeme být při současném stavu mužstva s bodem spokojeni a věřme, že do konce nadstavby ještě nějaké na našem kontě přibudou. Příležitost bude už v sobotu v Zubří.
Za bojovnost bod, mohly být dva
4. March 2007
Ve druhém kole nadstavbové části hostili naši házenkáři Duklu.

TJ Cement Hranice – HC Dukla Praha
31 : 31 (14 : 19)

3. March 2007
V neděli opět na extraligu
(viki) V neděli 4. března pokračuje házenkářská extraliga druhým kolem nadstavbové části a náš tým se v něm utká s pražskou Duklou. Domácí po zimní přestávce ještě nevyhráli, budou se proto snažit proti aktuálně čtvrtému celku tabulky uspět. Budou se ale muset obejít bez Hojníka (hostování v Saúdské Arábii) a nadále bude zřejmě chybět i zraněný Skřídlo (výron v kotníku). Utkání v hale Cementu začíná v 10.30 hodin Přijďte se podívat a povzbudit domácí mužstvo!
26. February 2007
Na mistra neměli
V nedělním zápase v Karviné předvedl tým asi maximum, na které při aktuálním složení mužstvo má. Bez čtyř stabiliních hráčů dostali příležitost i mladí, jimž slouží ke cti, že se ani při stále narůstajícím skóre ve prospěch domácích nesložili. Vstřelit v Karviné šestadvacet branek se nepodaří každému. Druhý zápas nadstavby sehraje naše mužstvo v neděli 4. března od 10.30 hodin doma proti Dukle.
25. February 2007
Oslabený tým dostal v Karviné nakládačku
Karviná, mistr ligy a naše v současnosti nejlepší mužstvo je tvrdým oříškem pro každý tým a jak to může dopadnout, když na její palubovku dorazí celek čítající deset hráčů, z toho dva brankáři, se dnes na vlastní kůži přesvědčili naši házenkáři.

HC Baník Karviná – TJ Cement Hranice
46 : 26 (25 : 14)

23. February 2007, (viki)
V neděli na házenou do Karviné
V neděli 25. února od 10.30 hodin nastoupí náš extraligový tým k prvnímu zápasu nadstavbové části v Karviné. Začínají tak boje o play-off, do něhož postoupí nejlepší čtyři týmy po nadstavbové části. Karvinou jsme sice na podzim porazili, ale v jarní části tým zatím nezískal ani bod, což bud chtít na severovýchodě Moravy napravit. Nebude to ale vůbec lehké.